Pitsaahjud

2021. aastast pakume oma klientidele kvaliteetseid Forni Valoriani pitsaajusid, mis on toodetud Itaalias. Tegemist on ettevõttega, mille ajalugu ulatub juba 1890. aastatesse, mil ehitati küll veel ahjusid keraamika põletamiseks, kuid koos Itaalia majanduse ja pitsa populaarsuse kasvuga arenes ja laienes ka Valoriani tootevalik. Loe ettevõtte ajaloost ähemat SIIT.

Valoriani pitsaahjud on mõeldud nii koduseks kui professionaalseks kasutamiseks, pakkudes lisaks puuküttel ahjudel ka gaasipõletiga pitsaahjusid.

FVR-seeria pitsaahjud


FVR-seeria pereahjud kannavad endas Silvio Valoriani enam kui 50 aasta taguse leiutise algupärast stiili. Need 5 erinevas suuruses toodetud ahjud rahuldavad väikese kui sure pere toiduvalmistamise vajadused. 

Lihtsad, kuid samas funktsionaalsed.

FVR-seeria kiviahjusid käetakse traditsioonilise puiduga, mis tagab ahjus soovitud kuumuse ja täiuslikult krõbedad pitsad Tänu mahukale põlemis- ja küpsetuskambrile saad probleemideta kasutada ka suuremaid halgusid. Lisaks tagab suur ava väga hea ja lihtsa ligipääsu puidu kõrvale lükkamiseks ja küpsetuspina puhastamiseks.

Ahjuga tuleb kaasa metalluks, millele saab lisavarustusena soetada ka termomeetri. Lisavarustusena on veel saadaval telliskividest uksekaar ning ühendus suitsutorule. Samuti soovitame osta ka isolatsioonikomplekti, mis sisaldab kõiki ülemise ja alumise isolatsiooni jaoks vajalikke materjale.

FVR mudel on saadaval järgmistes sisemõõtudes: 80, 100, 110 ja 120 cm ning suurem Bocca Larga mudel 110×160 sisemüüduga ning 110 cm avaga. 

Ahju jaoks alust ette valmistades tasub meeles pidada, et põhi peaks alati olema 0 cm suurem kui ahju enda läbimõõt. Ahju töökõrgus varieerub vahemikus 110-120 cm.

Kõik pitsaahjud on tellimisega. Tarneaeg orienteeruvalt 14 päeva. 

Baasmudeli hind 999 eurot. 

Detailide täpsustamiseks ja täpsema pakkumise saamiseks kirjuta info@marekollino.ee või helista 5663 8049.